Found

The document has moved here.

Yalçınkaya Mühendislik

Home \ Yalçınkaya Mühendislik

Yalçınkaya Isıtma Soğutma Doğalgaz ve LPG Sistemleri Firması 15.12.2006 tarihi’inde Makine Mühendisi Hüseyin YALÇINKAYA tarafından kurularak doğalgaz ve lpg sektöründe faliyet göstermeye başlamıştır.

Vizyonumuz; doğalgaz ve LPG sektörlerindeki gelişmenin ihtiyaçlarına cevap verecek kurumsallığı sağlamak sektörlerdeki ulusal ve uluslar arası standartları uygulayarak müşteri güvenliğini ön planda tutmak, teknik ve estetiği birleştirmektir

 

Firmamız 01.02.2007 tarihinde Enerji essay writer cheap Piyasası Düzenleme Kurulu’ndan yapım ve Hizmet sertifikasını alarak hemen akabinde LNG tesisatlarının yapımında birçok projeye imza atmıştır.

Firmamız 23.08.2007 tarihindede Antalya’nın Doğalgaz Dağıtım Firması olan OLİMPOSGAZ AŞ’den İç Tesisat ve Servis Hatları Sertifikasını alarak Konut doğalgaz tesisatları yapımında da aktif olarak yeralmış, bu alanda Antalya’da bir ilk olarak onaylı Proje ile Toki Kepez Toplu Konutlar’ının 456 adet iç tesisatının yapımını gerçekleştirmiştir.

Yalçınkaya Isıtma Soğutma Doğalgaz ve LPG Sistemleri Firması; doğalgaz ve LPG tesisatları konusunda gerekli deneyime ve altyapıya sahiptir. Bu deneyim LNG doğalgaz ve LPG tesisatlarının ilk keşfinden başlayarak projelendirilmesi, iş başlama dosyasının,projesinin hazırlananarak müşavir onayının ve gaz firmasının onayının alınması, proje kapsamında gerekli tesisat malzemelerinin belirlenmesi, ekiplerin yönlendirilmesi, iş bitirme dosyasının hazırlanması ve tesisata ilk gaz verilmesi alt başlıklarını kapsamaktadır.

Firma olarak teknik servis hizmetlerini 7 gün 24 saat vermeyi taahhüt ediyoruz
.

Hüseyin YALÇINKAYA
Makina Mühendisi
Oda Sicil No:56755

http://writemypaper4me.org/ cheap essay writing service